Toruńska Akademia Tenisowa działa na terenie Torunia od 2017 roku. Zajmujemy się szkoleniem tenisowym dzieci, młodzieży i dorosłych. Klub powstał z miłości do tenisa i prowadzony jest przez ludzi z pasją. Chcemy aby dyscyplina ta mogła sprawiać radość naszym podopiecznym.

Kadrę trenerską tworzą profesjonaliści z bardzo dużym doświadczeniem i sukcesami wyniesionymi z kortów w kraju i na świecie, z czasów gdy byli jeszcze zawodnikami. Nasi trenerzy są certyfikowanymi szkoleniowcami Polskiego Związku Tenisowego oraz Professional Tennis Registry USA.

Towarzysząca nam dewiza „Śmiej się i Graj” odzwierciedla naszą misję, nauczanie tenisa tak, aby stał się łatwy, przyjemny i dawał radość przez długie lata. Zajęcia z dziećmi prowadzimy zgodnie z programem TENIS 10, opracowanym na bazie programu ITF PlayandStay i rekomendowanym przez Polski Związek Tenisowy. Z dorosłymi kierujemy się programem Tenis Xpress. Posiadamy świetne zaplecze treningowe oraz sprzęt dostosowany do wieku i umiejętności grających. W ciągu kilku pierwszych lat funkcjonowania udało nam się wytrenować bardzo mocną kadrę zawodników, która z powodzeniem konkuruje na imprezach rangi międzynarodowej, ogólnopolskiej i regionalnej.